Антонио Милошоски стана татко по трет пат

Пратеникот од ВМРО-ДПМНЕ, Антонио Милошоски стана татко по трет пат, а радосната вест ја објави на неговиот Фејсбук-профил.

– Тато пресреќен, летам од радост, ги гушкам сите – напиша Милошоски на Фејсбук.

Ќеркичката, како што објави Милошоски, ќе се вика Михаела.

Facebook Comments
Мама365.мк ги задржува сите авторски права. Оваа содржина НЕ смее да се копира, размножува или на било кој друг начин да се дистрибуира без писмено одобрение од мама365.мк. Превземањето може да се врши ЕДИНСТВЕНО со наведување на мама365.мк како извор на содржината, со линк до соодветната содржина поставена на изворната страна www.mama365.mk