Блек Лајвли и Рајан Рејнолдс се појавија во јавноста со новородената ќерка

Објавено на: Dec 22, 2016 од Мама Силвана

Славната холивудска двојка Блек Лајвли и Рајан Рејнолдс пред два месеци по вторпат се остварија во улогата на родители, а конечно е откриено и името кое е избрано за девојчето.

Овојпат избраа преубаво женско име кое може да се слушне и кај нас, а станува збор за името Инес.

За првпат девојчето го покажаа во јавноста кога Блејк Лејви доби ѕвезда на булеварот на славните.

 


Мама365.мк ги задржува сите авторски права. Оваа содржина НЕ смее да се копира, размножува или на било кој друг начин да се дистрибуира без писмено одобрение од мама365.мк. Превземањето може да се врши ЕДИНСТВЕНО со наведување на мама365.мк како извор на содржината, со линк до соодветната содржина поставена на изворната страна www.mama365.mk



Коментари

Би можело да ве интересира и…