Видео: Бебенце се смее испуштајќи звуци како овца

Несекојдневно бебешко смеење кое сигурно ќе ги разбранува вашите симпатии. 

Ова преслатко бебенце плени со својата насмевка, радувајќи ги своите родители испуштајќи несекојдневен звук кој потсетува на блеење во текот на смеењето.

Погледнете.

 

Facebook Comments
Мама365.мк ги задржува сите авторски права. Оваа содржина НЕ смее да се копира, размножува или на било кој друг начин да се дистрибуира без писмено одобрение од мама365.мк. Превземањето може да се врши ЕДИНСТВЕНО со наведување на мама365.мк како извор на содржината, со линк до соодветната содржина поставена на изворната страна www.mama365.mk