Видео: Бебенце ужива во еден посебен вид на масажа

На ова семејно видео објавено од страна на мама Лена Амброн се гледа како нејзиното бебенце ужива во друштвото на домашното милениче.
Бања или масажа, без разлика што добива ова преслатко бебенце од своето куче, очигледно дека третманот му одговара.

 

Facebook Comments
Мама365.мк ги задржува сите авторски права. Оваа содржина НЕ смее да се копира, размножува или на било кој друг начин да се дистрибуира без писмено одобрение од мама365.мк. Превземањето може да се врши ЕДИНСТВЕНО со наведување на мама365.мк како извор на содржината, со линк до соодветната содржина поставена на изворната страна www.mama365.mk