Видео: Бебе кое сеуште не оди воодушевува со својот танц

Кој вели дека за да бидете успешен танчер треба и да знаете да одите?

Ова преслатко бебенце ќе ве воодушеви со својот танц, кој верувале или не го изведува додека удобно лежи на своето кебенце.

Facebook Comments
Мама365.мк ги задржува сите авторски права. Оваа содржина НЕ смее да се копира, размножува или на било кој друг начин да се дистрибуира без писмено одобрение од мама365.мк. Превземањето може да се врши ЕДИНСТВЕНО со наведување на мама365.мк како извор на содржината, со линк до соодветната содржина поставена на изворната страна www.mama365.mk