Видео: Девојче од својот татко војник го доби најубавото изненадување до сега

Долго очекуваната средба на ова семејство се случува неочекувано, неколку недели порано од очекуваното. 

На среќата и нема крај, а изненадувањето ќе се помни целиот живот.

Facebook Comments
Мама365.мк ги задржува сите авторски права. Оваа содржина НЕ смее да се копира, размножува или на било кој друг начин да се дистрибуира без писмено одобрение од мама365.мк. Превземањето може да се врши ЕДИНСТВЕНО со наведување на мама365.мк како извор на содржината, со линк до соодветната содржина поставена на изворната страна www.mama365.mk