Видео: Дневникот на една трудница

Моделот и глумица Ферис Патон со една поинаква намера овој пат застана пред камерите.
Таа се снимала самата себе и промените на нејзиното тело што се случуваат за време на 39- те гестациски недели од бременоста.

Погледнете колку феномалено изгледаат промените во животот на една трудница.

 

Facebook Comments
Мама365.мк ги задржува сите авторски права. Оваа содржина НЕ смее да се копира, размножува или на било кој друг начин да се дистрибуира без писмено одобрение од мама365.мк. Превземањето може да се врши ЕДИНСТВЕНО со наведување на мама365.мк како извор на содржината, со линк до соодветната содржина поставена на изворната страна www.mama365.mk