Видео: Интересен начин да се открие полот на бебенцето што доаѓа

 

Родителите на ова преслатко девојче сакале на еден навистина оригинален и интересен начин да и соопштат кој пол е бебенцето што го носи нејзината мајка.

Дали девојчето ќе добие братче или сестриче ќе дознае откако ќе го отвори подарокот. Доколку балоните во кесата се розеви тогаш таа ќе има сестричка, доколку се сини ќе има братче.
Погледнете ја нејзината реакција кога таа виде во која боја се балоните.

 

Facebook Comments
Мама365.мк ги задржува сите авторски права. Оваа содржина НЕ смее да се копира, размножува или на било кој друг начин да се дистрибуира без писмено одобрение од мама365.мк. Превземањето може да се врши ЕДИНСТВЕНО со наведување на мама365.мк како извор на содржината, со линк до соодветната содржина поставена на изворната страна www.mama365.mk