Видео: Интересно бебешко смеење

Ова прекрасно шестмесечно бебенце ужива да ги разнежнува личностите од својата околина со неодоливата насмевка.

 

Но, скокоткањето не е единствената забава која го изнудува интересното смеење на малата Џош.

Имено, во една прилика родителите забележале дека начинот на кој што бебето се смее е скоро идентично како она на Нелсон Мунц од серијата Симпсонови.

Видеото поставено на Ју тјуб го воодушеви светот.

Погледнете зошто!

 

Facebook Comments
Мама365.мк ги задржува сите авторски права. Оваа содржина НЕ смее да се копира, размножува или на било кој друг начин да се дистрибуира без писмено одобрение од мама365.мк. Превземањето може да се врши ЕДИНСТВЕНО со наведување на мама365.мк како извор на содржината, со линк до соодветната содржина поставена на изворната страна www.mama365.mk