Видео: Како “белата врева” ги смирува расплаканите бебиња

Белата врева прави чуда кога е во прашање брзото и ефикасно смирување на бебешкиот плач.

Погледнете го ова преслатко осум неделно бебенце кое веднаш престанува да плаче откако неговата мајка ќе го вклучи фенот.

Facebook Comments
Мама365.мк ги задржува сите авторски права. Оваа содржина НЕ смее да се копира, размножува или на било кој друг начин да се дистрибуира без писмено одобрение од мама365.мк. Превземањето може да се врши ЕДИНСТВЕНО со наведување на мама365.мк како извор на содржината, со линк до соодветната содржина поставена на изворната страна www.mama365.mk