(Видео) Како близнаците да ги ставите да спијат

Најголем дел од родителите се согласуваат дека да се стават децата на спиење е рамно на трчање на маратон. Што подолго трае, толку мајката е поуморна, а крајот не се гледа.

Мајка на близнаци Хенриета Јохансон, совршено го снимила овој момент.

Facebook Comments
Мама365.мк ги задржува сите авторски права. Оваа содржина НЕ смее да се копира, размножува или на било кој друг начин да се дистрибуира без писмено одобрение од мама365.мк. Превземањето може да се врши ЕДИНСТВЕНО со наведување на мама365.мк како извор на содржината, со линк до соодветната содржина поставена на изворната страна www.mama365.mk