Видео: Како да подготвите чипс на стапче

Ако сте вистински љубител на вкусните компири тогаш веруваме дека ќе ви се допадне ова интересно видео во кое можете да научите како да направите спирали од компири.
Со едноставна постапка вие и вашето семејство може за кратко време да уживате во превкусен и здрав чипс на стапче.

 

Facebook Comments
Мама365.мк ги задржува сите авторски права. Оваа содржина НЕ смее да се копира, размножува или на било кој друг начин да се дистрибуира без писмено одобрение од мама365.мк. Превземањето може да се врши ЕДИНСТВЕНО со наведување на мама365.мк како извор на содржината, со линк до соодветната содржина поставена на изворната страна www.mama365.mk