Видео: Како да ја совладате немирната виткана коса

Девојките со виткана коса знаат што е мака кога ќе треба да ја совладаат својата “немирна” коса.
Погледнете го ова интересно видео во кое се прикажани десет различни начини како да направате интересни фрузири.

 

Facebook Comments
Мама365.мк ги задржува сите авторски права. Оваа содржина НЕ смее да се копира, размножува или на било кој друг начин да се дистрибуира без писмено одобрение од мама365.мк. Превземањето може да се врши ЕДИНСТВЕНО со наведување на мама365.мк како извор на содржината, со линк до соодветната содржина поставена на изворната страна www.mama365.mk