Видео: Како е да се живее со маж во куќата

Мажите можат да бидат прекрасни татковци, сопрузи, пријатели… Но сепак да се мажи. Ако и вие живеете со маж во куќата тогаш можеби и ќе се препознаете во видеото.

 

 

Facebook Comments
Мама365.мк ги задржува сите авторски права. Оваа содржина НЕ смее да се копира, размножува или на било кој друг начин да се дистрибуира без писмено одобрение од мама365.мк. Превземањето може да се врши ЕДИНСТВЕНО со наведување на мама365.мк како извор на содржината, со линк до соодветната содржина поставена на изворната страна www.mama365.mk