(Видео) Како изгледа кога маж ќе почувствува породилни болки

Објавено на: Jan 10, 2017 од Мама Силвана

Болките и породувањето спаѓаат во најтешката физичка болка која женското тело може да ја издржи. Иако мажите кои присуствувале на породувањето на партнерката, можат да замислат каква болка е тоа, сепак е поразлично кога сами ќе почувствуваат.

Погледнете го видеото.


Мама365.мк ги задржува сите авторски права. Оваа содржина НЕ смее да се копира, размножува или на било кој друг начин да се дистрибуира без писмено одобрение од мама365.мк. Превземањето може да се врши ЕДИНСТВЕНО со наведување на мама365.мк како извор на содржината, со линк до соодветната содржина поставена на изворната страна www.mama365.mkКоментари

Би можело да ве интересира и…