Видео: Како се менувале венчаниците во последните стотина години

Погледнете како “најважниот” бел фустан во животот на една жена се менувал во текот на едно столетие.
Кој модел најмногу ви се допаѓа?

 

Facebook Comments
Мама365.мк ги задржува сите авторски права. Оваа содржина НЕ смее да се копира, размножува или на било кој друг начин да се дистрибуира без писмено одобрение од мама365.мк. Превземањето може да се врши ЕДИНСТВЕНО со наведување на мама365.мк како извор на содржината, со линк до соодветната содржина поставена на изворната страна www.mama365.mk