Видео: Кога мажите ќе се најдат во женска кожа

Овие момчиња сериозно ја сфатиле желбата да почувствуваат како е да си во женска кожа- односно во долна облека од спротивниот пол.
Во видеото што ќе ве насмее до солзи погледнете како тие момчиња се обидуваат да бидат темелни во својата намера, носејќи дури и влошки за да видат како им е на жените додека имаат менструален циклус ( барем во сегмент на удобноста )

 

Facebook Comments
Мама365.мк ги задржува сите авторски права. Оваа содржина НЕ смее да се копира, размножува или на било кој друг начин да се дистрибуира без писмено одобрение од мама365.мк. Превземањето може да се врши ЕДИНСТВЕНО со наведување на мама365.мк како извор на содржината, со линк до соодветната содржина поставена на изворната страна www.mama365.mk