Видео: Кога тато носи маска

Овој татко има голем проблем- неговото бебенце не сака да го гледа и тоа буквално.
Секој пат кога таткото ќе стави на неговото лице страшна маска детето се смирува, а кога ќе ја извади тоа почнува да плаче.

Наместо да се исплаши од маската, бебенцето реагира сосема поинаку од очекуваното.

 

 

Facebook Comments
Мама365.мк ги задржува сите авторски права. Оваа содржина НЕ смее да се копира, размножува или на било кој друг начин да се дистрибуира без писмено одобрение од мама365.мк. Превземањето може да се врши ЕДИНСТВЕНО со наведување на мама365.мк како извор на содржината, со линк до соодветната содржина поставена на изворната страна www.mama365.mk