Видео: Направете интересни шари на Велигденските јајца со помош на кикиритики

Уште една од низата интересни идеи за декорирање на велигденските јајца. Овој пат направете несекојдневни шари со помош на кикиритки.

 

 

Facebook Comments
Мама365.мк ги задржува сите авторски права. Оваа содржина НЕ смее да се копира, размножува или на било кој друг начин да се дистрибуира без писмено одобрение од мама365.мк. Превземањето може да се врши ЕДИНСТВЕНО со наведување на мама365.мк како извор на содржината, со линк до соодветната содржина поставена на изворната страна www.mama365.mk