Видео: Направете сами интересни кошнички за јајца од хартија

Брзо и едноставно, направете интересн кошнички за Велигденските јајца од хартија.

Освен малку слободно време и желба, потребни ви се и малку лепило, ножички, колаж.

 

Facebook Comments
Мама365.мк ги задржува сите авторски права. Оваа содржина НЕ смее да се копира, размножува или на било кој друг начин да се дистрибуира без писмено одобрение од мама365.мк. Превземањето може да се врши ЕДИНСТВЕНО со наведување на мама365.мк како извор на содржината, со линк до соодветната содржина поставена на изворната страна www.mama365.mk