Видео: Направете ја наједоноставната фризура која ќе издржи во текот на целиот ден

Се обидувате да ја средите косата најдобро што можете но сепак вашето опавче изгледа слабо и без волумен. 

Погледнете интересен трик како да го зголемите неговиот волумен. Имајте интересна фризура која ќе потрае подолго во текот на денот за многу кратко време.

 

Facebook Comments
Мама365.мк ги задржува сите авторски права. Оваа содржина НЕ смее да се копира, размножува или на било кој друг начин да се дистрибуира без писмено одобрение од мама365.мк. Превземањето може да се врши ЕДИНСТВЕНО со наведување на мама365.мк како извор на содржината, со линк до соодветната содржина поставена на изворната страна www.mama365.mk