Видео: Начинот на кој овој татко монтира бебешко креветче ќе ве насмее до солзи

Добро, признаваме, можеби Рајан Рејнолдс е згоден и успешен маж, но, кога станува збор за монтажа на бебешки креветчиња тој изгледа дека навистина нема претстава што прави.
Со цел да и посака добредојде на неговата ќеркичка, Рајан се обидел да ги состави деловите на нејзиното креветче.

Сигурно сме во едно, изнаоѓањето на алтернативни решенија е поле во кое овој татко е гение!

 

Facebook Comments
Мама365.мк ги задржува сите авторски права. Оваа содржина НЕ смее да се копира, размножува или на било кој друг начин да се дистрибуира без писмено одобрение од мама365.мк. Превземањето може да се врши ЕДИНСТВЕНО со наведување на мама365.мк како извор на содржината, со линк до соодветната содржина поставена на изворната страна www.mama365.mk