Видео: Неистуткани маички во куферот- да можно е!

Се подготвувате за патување а куферот ви се чини премногу мал да ги собере сите ваши омилени маички?
Погледнете на кој начин ќе можете да спакувате поголем број маички а при тоа тие да не се истуткаат.

 

Facebook Comments
Мама365.мк ги задржува сите авторски права. Оваа содржина НЕ смее да се копира, размножува или на било кој друг начин да се дистрибуира без писмено одобрение од мама365.мк. Превземањето може да се врши ЕДИНСТВЕНО со наведување на мама365.мк како извор на содржината, со линк до соодветната содржина поставена на изворната страна www.mama365.mk