Видео: Од позитивен тест до прекрасно бебенце

Кратко и интересно видео кое го следи и не толку краткиот пат на бременоста на идната мајка, започнувајќи од позитивниот тест кој најавува доаѓање на едно преслатко девојче.

Веднаш по сознанието дека неговата сопруга е бремена таткото започнал со креирање на мали снимки во кои се бележи се што се случува во периодот на исчекувањето на новиот член на семејството.

 

 

Facebook Comments
Мама365.мк ги задржува сите авторски права. Оваа содржина НЕ смее да се копира, размножува или на било кој друг начин да се дистрибуира без писмено одобрение од мама365.мк. Превземањето може да се врши ЕДИНСТВЕНО со наведување на мама365.мк како извор на содржината, со линк до соодветната содржина поставена на изворната страна www.mama365.mk