Видео: Претворете ја старата маичка во прекрасен шал

Вооружете се со креативност, малку слободно време, неколку стари маички кои не ги носите повеќе и ножици.

Погледнете го видеото и научете како да им дадете нов живот на старите маички, претворајќи ги во убав моден додаток.

 

 

Facebook Comments
Мама365.мк ги задржува сите авторски права. Оваа содржина НЕ смее да се копира, размножува или на било кој друг начин да се дистрибуира без писмено одобрение од мама365.мк. Превземањето може да се врши ЕДИНСТВЕНО со наведување на мама365.мк како извор на содржината, со линк до соодветната содржина поставена на изворната страна www.mama365.mk