Видео: Развој на идентичните близнаци во мајчината утроба

Објавено на: Jan 03, 2017 од Мама Ане

Прекрасно видео кое го опишува развојот на идентичните близнаци во матката, од моментот на нивното зачнување, до моментот на нивното раѓање.

 

 


Мама365.мк ги задржува сите авторски права. Оваа содржина НЕ смее да се копира, размножува или на било кој друг начин да се дистрибуира без писмено одобрение од мама365.мк. Превземањето може да се врши ЕДИНСТВЕНО со наведување на мама365.мк како извор на содржината, со линк до соодветната содржина поставена на изворната страна www.mama365.mkКоментари

Би можело да ве интересира и…