Видео: Украсете ги Велигденските јајца со преубавата декупаж техника

Погледнете го овој видео туторијал и научете како да ги разубавите велигденските јајца со помош на обична салфетка.

 

 

Facebook Comments
Мама365.мк ги задржува сите авторски права. Оваа содржина НЕ смее да се копира, размножува или на било кој друг начин да се дистрибуира без писмено одобрение од мама365.мк. Превземањето може да се врши ЕДИНСТВЕНО со наведување на мама365.мк како извор на содржината, со линк до соодветната содржина поставена на изворната страна www.mama365.mk