Видео: Што се случува кога мама не е дома

Сигурно се прашувате што се случува во домот кога вашиот партнер е задолжен за чување на децата?

Верувајте, понекогаш грижите се залудни, особено ако децата уживаат во друштво на ваков „весел“ татко.

Јутјуб корисникот под име “јприндер1” покажува колку може да биде интересно дури и кога сте дома со децата. Во видеото тој со неговата ќеркичка танцува на темата “Can’t Stop The Feeling” на Џастин Бибер.

 

Facebook Comments
Мама365.мк ги задржува сите авторски права. Оваа содржина НЕ смее да се копира, размножува или на било кој друг начин да се дистрибуира без писмено одобрение од мама365.мк. Превземањето може да се врши ЕДИНСТВЕНО со наведување на мама365.мк како извор на содржината, со линк до соодветната содржина поставена на изворната страна www.mama365.mk