Видео: 23 брзи фризури што можете да ги направите за само три минути

Погледнете го овој видео туторијал и научете како за само три минути да направите дури 23 прекрасни фризури.

Секој ден почестете се со нов изглед на вашата фризура.

Facebook Comments
Мама365.мк ги задржува сите авторски права. Оваа содржина НЕ смее да се копира, размножува или на било кој друг начин да се дистрибуира без писмено одобрение од мама365.мк. Превземањето може да се врши ЕДИНСТВЕНО со наведување на мама365.мк како извор на содржината, со линк до соодветната содржина поставена на изворната страна www.mama365.mk