Видео: 23 фризури што можете да ги направите за само три минути

Секој ден со нов излед на вашата коса. Погледнете го овој видео туторијал и научете како за само три минути да направите дури 23 прекрасни фризури.

 

 

Facebook Comments
Мама365.мк ги задржува сите авторски права. Оваа содржина НЕ смее да се копира, размножува или на било кој друг начин да се дистрибуира без писмено одобрение од мама365.мк. Превземањето може да се врши ЕДИНСТВЕНО со наведување на мама365.мк како извор на содржината, со линк до соодветната содржина поставена на изворната страна www.mama365.mk