Во кои случаи маицата се носи секој ден

Објавено на: Dec 28, 2016 од Мама Силвана

Љубов е кога на дечко ќе му кажеш дека ти се допаѓа неговата маица, а тој тогаш ја носи секој ден.


Мама365.мк ги задржува сите авторски права. Оваа содржина НЕ смее да се копира, размножува или на било кој друг начин да се дистрибуира без писмено одобрение од мама365.мк. Превземањето може да се врши ЕДИНСТВЕНО со наведување на мама365.мк како извор на содржината, со линк до соодветната содржина поставена на изворната страна www.mama365.mkКоментари

Би можело да ве интересира и…