Даниел Кајмакоски ќе стане татко

Објавено на: Dec 23, 2016 од Мама Силвана

Познатиот македонски пејач Даниел Кајмакоски ќе стане татко на пролет. Тој за српскиот медиум „Стори“ отрки дека заедно со неговата девојка Кристина Димитриевска очекуваат принова.

Кристина е поранешна манекенка, а поради пристугнувањето на бебето, тие ги забрзале плановите и за официјализирање на нивната врска.


Мама365.мк ги задржува сите авторски права. Оваа содржина НЕ смее да се копира, размножува или на било кој друг начин да се дистрибуира без писмено одобрение од мама365.мк. Превземањето може да се врши ЕДИНСТВЕНО со наведување на мама365.мк како извор на содржината, со линк до соодветната содржина поставена на изворната страна www.mama365.mkКоментари

Би можело да ве интересира и…