Да и помогнеме на малата Јана Грковски

Објавено на: Mar 21, 2016 од Мама Силвана

На Саемот на мебел кој ќе се одржи од 22 до 27 март ќе има штанд за донации за малата Јана Грковски (4), која боледува од церебрална парализа и епилепсија. 

Ќе има хуманитарен базар и ќе можете да купите ексклузивен накит, фотографии, разни изработки. Со секое купување донирате за малата Јана, зошто собраните средства ќе бидат уплатени на отворената жиро сметка за донации – 250-1010004296-85- Sparkase Banka. Дополнително може да донирате на телефонските броеви за донација

070 143 177 Македонски Телеком

077 143 177- ВИП

075 143 113- ОНЕ.


Мама365.мк ги задржува сите авторски права. Оваа содржина НЕ смее да се копира, размножува или на било кој друг начин да се дистрибуира без писмено одобрение од мама365.мк. Превземањето може да се врши ЕДИНСТВЕНО со наведување на мама365.мк како извор на содржината, со линк до соодветната содржина поставена на изворната страна www.mama365.mkКоментари

Би можело да ве интересира и…