Едноставен трик како косата да ви изгледа подолга

Косата врзана во реп изгледа дека е пократка, но тоа лесно може да се промени. Следете ги упатствата во видеото и научете како да направите илузија на подолга и побујна коса.

 

Facebook Comments
Мама365.мк ги задржува сите авторски права. Оваа содржина НЕ смее да се копира, размножува или на било кој друг начин да се дистрибуира без писмено одобрение од мама365.мк. Превземањето може да се врши ЕДИНСТВЕНО со наведување на мама365.мк како извор на содржината, со линк до соодветната содржина поставена на изворната страна www.mama365.mk