Ештон Качер и Мила Кунис го открија полот на детето

Објавено на: Oct 09, 2016 од Мама Силвана

По повод новата серија, Ештон Качер гостуваше во емисијата „Тудеј шоу“ и на водителката и открил дека со Кунис очекуваат момче.

Иако ќе станат родители по вторпат Качер признава дека помалку се исплашени како родители. Тие имаат девојче Вајат.


Мама365.мк ги задржува сите авторски права. Оваа содржина НЕ смее да се копира, размножува или на било кој друг начин да се дистрибуира без писмено одобрение од мама365.мк. Превземањето може да се врши ЕДИНСТВЕНО со наведување на мама365.мк како извор на содржината, со линк до соодветната содржина поставена на изворната страна www.mama365.mkКоментари

Би можело да ве интересира и…