Зошто не се случуваат повеќе чуда

Објавено на: Jan 02, 2017 од Мама Ане

Кај нас не се случуваат повеќе чуда, и јас и брат ми имаме и компјутер и таблет.


Мама365.мк ги задржува сите авторски права. Оваа содржина НЕ смее да се копира, размножува или на било кој друг начин да се дистрибуира без писмено одобрение од мама365.мк. Превземањето може да се врши ЕДИНСТВЕНО со наведување на мама365.мк како извор на содржината, со линк до соодветната содржина поставена на изворната страна www.mama365.mkКоментари

Би можело да ве интересира и…