Како да направите зајче од салфетки

Погледнете го ова интересно видео и научете како брзо и едноставно да направите зајче од салфетки, хартија и јајца. 

Веруваме дека ќе бидете позитивно изненадени од уште неколкуте идеи за слатки празнични декорации на вашата велигденска трпеза.

Facebook Comments
Мама365.мк ги задржува сите авторски права. Оваа содржина НЕ смее да се копира, размножува или на било кој друг начин да се дистрибуира без писмено одобрение од мама365.мк. Превземањето може да се врши ЕДИНСТВЕНО со наведување на мама365.мк како извор на содржината, со линк до соодветната содржина поставена на изворната страна www.mama365.mk