Креативен подарок за 8. март

Празникот на жената традиционално значи и купување подароци. Мама365 ви предлага да ја разбудите вашата и креативноста на вашите деца и да ги изненадите најблиските. Направете торта или мали колачи, покријте ги со фондан и со фломастери или боја за цртање оставете ги децата сами да ги декорираат. Уживајте!

Facebook Comments
Мама365.мк ги задржува сите авторски права. Оваа содржина НЕ смее да се копира, размножува или на било кој друг начин да се дистрибуира без писмено одобрение од мама365.мк. Превземањето може да се врши ЕДИНСТВЕНО со наведување на мама365.мк како извор на содржината, со линк до соодветната содржина поставена на изворната страна www.mama365.mk