Направете интересна новогодишна декорација од обична тегла

Ефтино и брзо, со помош на малку вештачки снег и маркер обичната тегла можете да ја претворите во неодолив новогодишен украс.

Погледнете како!

 

 

Facebook Comments
Мама365.мк ги задржува сите авторски права. Оваа содржина НЕ смее да се копира, размножува или на било кој друг начин да се дистрибуира без писмено одобрение од мама365.мк. Превземањето може да се врши ЕДИНСТВЕНО со наведување на мама365.мк како извор на содржината, со линк до соодветната содржина поставена на изворната страна www.mama365.mk