Направете навлаки за пернички од стари маици

Ако вашиот плакар е полн со маички кои можеби ви се мали, или ја изгубиле својата боја и еластичност, разбудете ја креативноста и искористете ги да направите прекрасни навлаки за перничиња.

 

 

Facebook Comments
Мама365.мк ги задржува сите авторски права. Оваа содржина НЕ смее да се копира, размножува или на било кој друг начин да се дистрибуира без писмено одобрение од мама365.мк. Превземањето може да се врши ЕДИНСТВЕНО со наведување на мама365.мк како извор на содржината, со линк до соодветната содржина поставена на изворната страна www.mama365.mk