Новогодишната фото сесија на принцот од Монако и неговото семејство

Објавено на: Dec 23, 2016 од Мама Ане

Со оваа прекрасна новогодишна фото сесија принцот Алберт и неговата сопруга принцезата Шарлин во друштво на нивните деца Жак и Габриела на сите граѓани на Монако им ги честитаа новогодишните празници, посакувајќи им среќен Божиќ и се најдобро во новата 2017 година.

Кралското семејство беше фотографирано од страна на професионалниот фотограф Ванеса Фон Зидзвид.

15622627_1438764042802797_6730638557362270119_n 15673001_1438764132802788_251003956034420150_n 15673004_1438764136136121_4130081748988771940_n 15697742_1438764039469464_3917859962335576333_n


Мама365.мк ги задржува сите авторски права. Оваа содржина НЕ смее да се копира, размножува или на било кој друг начин да се дистрибуира без писмено одобрение од мама365.мк. Превземањето може да се врши ЕДИНСТВЕНО со наведување на мама365.мк како извор на содржината, со линк до соодветната содржина поставена на изворната страна www.mama365.mkКоментари

Би можело да ве интересира и…