Од детските оброци направете уметност

Децата кои имаат креативни мајки се благословени. Нивната фантазија станува реалност во секој облик, дури и на масата во чинијата. Обидете се да направите мала уметност од оброкот на вашето дете. Ние ви нудиме неколку идеи.

Facebook Comments
Мама365.мк ги задржува сите авторски права. Оваа содржина НЕ смее да се копира, размножува или на било кој друг начин да се дистрибуира без писмено одобрение од мама365.мк. Превземањето може да се врши ЕДИНСТВЕНО со наведување на мама365.мк како извор на содржината, со линк до соодветната содржина поставена на изворната страна www.mama365.mk