Пинк позираше гола во поодмината бременост

Објавено на: Dec 20, 2016 од Мама Силвана

Популарната пејачка Пинк неодамна ги изненади фановите дека е повторно бремена.

Таа се сликаше гола, но не за насловна страна туку за во приватна архива. Фотографијата ја објави на својот профил на Инстаграм.

Пинк се фотографираше со својата ќерка Вилоу, а во преден план е трудничкиот стомак.

pink-gola


Мама365.мк ги задржува сите авторски права. Оваа содржина НЕ смее да се копира, размножува или на било кој друг начин да се дистрибуира без писмено одобрение од мама365.мк. Превземањето може да се врши ЕДИНСТВЕНО со наведување на мама365.мк како извор на содржината, со линк до соодветната содржина поставена на изворната страна www.mama365.mkКоментари

Би можело да ве интересира и…