Против пушење

Објавено на: Dec 29, 2016 од Мама Ане

Тато пуши на чибуче, дедо на луле, а бато на таван. Јас дефинитивно сум против пушењето.


Мама365.мк ги задржува сите авторски права. Оваа содржина НЕ смее да се копира, размножува или на било кој друг начин да се дистрибуира без писмено одобрение од мама365.мк. Превземањето може да се врши ЕДИНСТВЕНО со наведување на мама365.мк како извор на содржината, со линк до соодветната содржина поставена на изворната страна www.mama365.mkКоментари

Би можело да ве интересира и…