Прстен со помош на кој ќе може да се следи отчукувањето на срцето на партнерот

Објавено на: Aug 10, 2016 од Мама Силвана

ХБ прстенот кој е креација на компанијата “The Touch” е минималистичко парче накит од нерѓасувачки челик кој освен како украс има и дополнителна функација.

Прстенот овозможува да се следи отчукувањето на срцето на другата личност без разлика на оддалеченоста.

Преку блутут, прстените се повзрани со апликација. Се што сопствениците треба да направат е да го допрат прстенот и ќе можат да го почувствуваат чукањето на срцето на саканата личност во реално време.


Мама365.мк ги задржува сите авторски права. Оваа содржина НЕ смее да се копира, размножува или на било кој друг начин да се дистрибуира без писмено одобрение од мама365.мк. Превземањето може да се врши ЕДИНСТВЕНО со наведување на мама365.мк како извор на содржината, со линк до соодветната содржина поставена на изворната страна www.mama365.mkКоментари

Би можело да ве интересира и…