Рецепт: Божижни ѕвездички

Објавено на: Jan 05, 2017 од Мама Весна

На најмалите најверојатно овие божиќни колачиња ќе  им бидат омилени. Во следното видео проследете го рецептот и научете како да направите неодоливи ѕвездички.


Мама365.мк ги задржува сите авторски права. Оваа содржина НЕ смее да се копира, размножува или на било кој друг начин да се дистрибуира без писмено одобрение од мама365.мк. Превземањето може да се врши ЕДИНСТВЕНО со наведување на мама365.мк како извор на содржината, со линк до соодветната содржина поставена на изворната страна www.mama365.mkКоментари

Би можело да ве интересира и…