Сашко Коцев откри како ќе се вика неговата ќеркичка

Брилијантниот актер Сашко Коцев и неговата сопруга Смиљана ѝ посакаа добредојде на овој свет на нивната ќеркичка во неделата, на 8 октомври.

Откако полека почна да ужива во најубавата животна улога тој го откри името на неговото мало бебенце.

Неговата ќерка ќе се вика Јоана.

Да е жива и здрава.

Facebook Comments
Мама365.мк ги задржува сите авторски права. Оваа содржина НЕ смее да се копира, размножува или на било кој друг начин да се дистрибуира без писмено одобрение од мама365.мк. Превземањето може да се врши ЕДИНСТВЕНО со наведување на мама365.мк како извор на содржината, со линк до соодветната содржина поставена на изворната страна www.mama365.mk