Се породи пејачката Пинк

Објавено на: Dec 29, 2016 од Мама Силвана

Славната пејачка која долго време криеше дека е бремена, на свет донесе момче. Таа и нејзиниот сопруг Кери Харт бебето го крстија Џејмсон Мун Харт.

Иако долго време од јавноста криеше дека по вторпат ќе се оставри во улогата на мајката, веста дека се породи веднаш ја објави на социјалните мрежи.

Пинк на својот профил на Инстаграм неколку дена по породувањето објави фотографии од синчето.


Мама365.мк ги задржува сите авторски права. Оваа содржина НЕ смее да се копира, размножува или на било кој друг начин да се дистрибуира без писмено одобрение од мама365.мк. Превземањето може да се врши ЕДИНСТВЕНО со наведување на мама365.мк како извор на содржината, со линк до соодветната содржина поставена на изворната страна www.mama365.mkКоментари

Би можело да ве интересира и…