Тамара Тодевска повторно трудна

Македонската поп-ѕвезда Тамара Тодевска е бремена по вторпат. Популарната пејачка ја потврдила убавата вест за „Женски Магазин“.

-Точно е. Се` уште не знаеме дали е момче или девојче, ама пресреќни сме. Хана ќе си има друштво – ни изјави таа.

Тодевска и нејзиниот сопруг Александар Димитровски првпат станаа родители во април 2016 година.

Facebook Comments
Мама365.мк ги задржува сите авторски права. Оваа содржина НЕ смее да се копира, размножува или на било кој друг начин да се дистрибуира без писмено одобрение од мама365.мк. Превземањето може да се врши ЕДИНСТВЕНО со наведување на мама365.мк како извор на содржината, со линк до соодветната содржина поставена на изворната страна www.mama365.mk