Фото – Дајте им нов живот на старите кујнски елементи

Со малку време и многу креативност, старите кујнски елементи можат повторно да заблескаат, претворени во нешто ново и корисно.
Па така на пример, старите шолји за кафе можат да бидат претворени во часовник, даската за сецкање во корисен држач за таблетот и мобилните телефони и сл.

Погледнете ја оваа интересна фото галерија и фатете се за работа!

 

Facebook Comments
Мама365.мк ги задржува сите авторски права. Оваа содржина НЕ смее да се копира, размножува или на било кој друг начин да се дистрибуира без писмено одобрение од мама365.мк. Превземањето може да се врши ЕДИНСТВЕНО со наведување на мама365.мк како извор на содржината, со линк до соодветната содржина поставена на изворната страна www.mama365.mk